Ako to funguje

step-1
1

Urobíte objednávku

Vyplň formulár na www.vyhladajto.sk. Čím viac informácií nám o téme záverečnej práce poskytneš, tým kvalitnejšie podklady pre záverečnú prácu vypracujeme.

step-2
2

Analýza a vypracovanie podkladov k záverečnej práci (vyhľadávanie zdrojov)

Náš tím skúsených a zodpovedných ľudí zanalyzuje tému záverečnej práce a vyhľadáva relevantné zdroje a materiály v slovenskom, českom a anglickom jazyku.

step-3
3

Organizácia

Podklady rozdelíme a zorganizujeme. Výsledkom našej práce je zoznam linkov na elektronické dokumenty, voľne prístupné e-knihy, články, publikácie a ďalšie diela s citáciami a inšpiráciami v elektronickej podobe. Následne môže študent zdroje otvoriť a prehľadávať, skopírovať alebo stiahnuť to, čo sa mu do práce hodí. Doba vypracovania podkladov trvá 3 - 5 pracovných dní, ale ak ťa súri čas, vieme za poplatok dobu skrátiť aj na 48 alebo 24 hodín.

step-4
4

Písanie práce

Vďaka vypracovaným podkladom ušetríš množstvo času a záverečnú prácu napíšeš bes stresu a v pohode. Vedecky je dokázané, že vyhľadávanie a zozbieranie podkladov pre záverečné práce a knihy zaberie až 60 % z celkového času písania.

5

Takto vyzerá výsledok služby (náhľady nižšie)

Materiál v podobe odkazov na užitočné dokumenty Vám zašleme v elektronickej podobe na Váš mail.

Ukážka

Príklad č.1

Príklad č.2

Kontakt

Chceš sa dozvedieť viac o našich službách? Máš akúkoľvek otázku ? Neváhaj nás kontaktovať a my Ti radi odpovieme na všetky Tvoje otázky.
  • +421 908 346 956
    pracovné dni od 9:00 do 16:00

  • info@vyhladajto.sk

  • @vyhladajto